Попередження щодо подання декларацій!!!

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                                                            Депутатам обласної ради
                                                                   (за списком)
                                                                  Комунальні установи, організації,
                                                                   підприємства Житомирської обласної ради
                                                                                                           (за списком)

Від 15.01.2019 року за № р-5-22/53

Про надання інформації

         Повідомляємо, що, згідно зі статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зокрема, - депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування, посадові особи юридичних осіб публічного права, зобов’язані до 1 квітня 2019 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

        Звертаємо увагу, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність, у зв’язку з чим необхідно враховувати даний факт при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

        Разом з тим, відповідно до пункту 5 розділу VII Закону України «Про електронні довірчі послуги», електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності цим Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом.

        З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування, рекомендуємо ознайомитись з інформацією, що розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  (https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya).

        Нагадуємо, що, відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме - отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк змоменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції у встановленому законодавством порядку. Зазначена інформація вноситься у Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма

        

                           

Сташенко О.Г., 43-21-58

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2