Електронний протокол поіменного голосування

Протокол П'ята сесiя Житомирської обласної ради

21-07-2016p.

На сесії проведені реєстрації

          21-07-2016 10:03:33 61

          21-07-2016 10:16:20 62 – дореєстровано депутата ПавленкоА.А.

          21-07-2016 11:54:27 56

          21-07-2016 12:03:57 57

          21-07-2016 12:07:08 59

          21-07-2016 12:40:13 60 – дореєстровано депутата Галагузу О.В.

Виступили:   10:15:59: Пасiчник Олег Миколайович

Голосування за обрання секретаріату   

Поіменно:    10:16:51 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

Голосування за порядок денний за основу    

Поіменно:    10:18:20 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало  4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

Голосування за включення у порядок денний питання, які розміщенні на сайті обласної ради з порушенням сроків оприлюднення    

Поіменно:    10:19:24 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович            за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

Голосування за зміну порядку голосування по питаннях та за порядок денний в цілому    

Поіменно:    10:21:01 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


     Виступили:   10:21:22: Науменко Вiталiй Анатолiйович

     Виступили:   10:22:19: Смичок Iлля Анатолiйович

   Голосування за пропозицію Науменка В.А. 

Поіменно:    10:24:59 :  За  34, проти   6, утримались   1, не голосувало  21

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

          Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  16  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  13

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"            

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                        проти

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   6  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                                            негол

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

      Голосування за пропозицію Смичка І.А.     

     Поіменно:    10:25:29 :  За  14, проти   0, утримались   4, не голосувало  44

          -------------  Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                 утр

           Мельник Вiктор Сергiйович                                    утр

           Дзюбенко Олег Миколайович                                    утр

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

          Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

            

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

    

Голосування за розгляд питання протестуючого Меньшикова О.П.      

     Поіменно:    10:26:02 :  За  54, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

Голосування за основу і в цілому з урахуванням наданих пропозицій    

Поіменно:    10:26:28 : За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


Голосування за регламент роботи сесії   

Поіменно:    10:27:34 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:28:14: Арешонков Володимир Юрiйович

     Виступили:   10:32:59: Собко Тарас Дмитрович

     Виступили:   10:36:11: Галагуза Олена Володимирiвна

     Виступили:   10:38:00: Дiдич Валентин Володимирович

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  1.  Про Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки

     Поіменно:    10:44:34 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2.  Про Комплексну програму забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016-2020 роки

     Поіменно:    10:45:13 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

          Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  3.  Про внесення змін до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області , що брали  участь у антитерористичній операції, у 2016 році».

     Поіменно:    10:45:53 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  4.  Про збільшення обсягів фінансування у 2016 році Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки та внесення змін до неї

     Поіменно:    10:46:57 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  - Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  5.  Про затвердження додаткового кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік                                                       

     Поіменно:    10:47:27 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  6.  Про внесення змін до Програми реформування водопровідно-каналізаційного господарства у Житомирській області на 2012-2020 роки

     Виступили:   10:47:52: Собко Тарас Дмитрович

     Виступили:   10:48:40: Ейсмонт Вiталiй Станiславович

     Поіменно:    10:49:42 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  7. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2015 – 2016 роки.

     Поіменно:    10:50:21 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

8.   Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в Житомирській області на 2016 рік.    

Поіменно:    10:52:56 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

          Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9. Про регіональну Програму розвитку територіальних органів ДФС  у Житомирській області щодо комплексної автоматизації та технічного переоснащення на 2016 рік

Поіменно:    10:52:56 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  10. Про внесення змін у комплексну програму «Молодь і родина Житомирщини» на 2012 – 2016 роки, зі змінами.

Поіменно:    10:52:56 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  11. Про внесення змін у рішення обласної ради  від 09.04.13 № 848, зі змінами.

Поіменно:    10:52:56 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  12.  Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік

     Виступили:   10:53:35: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   10:57:15: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   10:58:31: Озерчук Андрiй Миколайович

     Поіменно:    10:59:54 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           - -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  13.  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.

     Виступили:   11:00:34: Гундич Iгор Петрович

     Виступили:   11:00:45: Крамаренко Сергiй Михайлович

     Виступили:   11:03:00: Кiзiн Сидiр Васильович

     Поіменно:    11:04:20 :  За  56, проти   5, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                             проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

          Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   11:07:54: Кiзiн Сидiр Васильович

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


14. Про внесення змін до Регламенту роботи обласної ради VII скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 26.11.15 № 17, зі змінами.

     Виступили:   11:11:31: Кiзiн Сидiр Васильович

     Виступили:   11:13:32: Крамаренко Сергiй Михайлович

     Виступили:   11:16:11: Кокiтко Наталiя Володимирiвна

     Поіменно:    11:18:34 :  За  37, проти  12, утримались   1, не голосувало  12

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

          -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

          -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                         проти

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                             проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                                   утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

            

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15.  Про утворення постiйно дiючої лiчiльної комiсiї            

     Виступили:   11:19:12: Жабокрицький Євгенiй Вiкторович

     Поіменно:    11:21:01 :  За  44, проти   7, утримались   0, не голосувало 11

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                     за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                                            негол

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

16.  Про перейменування сільських, селищних рад                  

     Поіменно:    11:21:35 :  За  54, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                     за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


17.  Про угоду між обласною радою та Тетерівською сільською радою об’єднаної територіальної громади Житомирського району.

     Поіменно:    11:22:05 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                    за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6 За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

          Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

18.  Про план роботи  обласної ради на ІІ півріччя 2016 року

     Поіменно:    11:22:31 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

          Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

19.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи “Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я”  Житомирської обласної ради

     Виступили:   11:23:27: Смичок Iлля Анатолiйович

     Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


20.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про комунальну установу „Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці” Житомирської обласної ради

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

21.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про комунальний дитячий заклад оздоровлення і відпочинку „Орлятко” Житомирської обласної ради

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

22.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи „Обласний медичний консультативно-діагностичний центр” Житомирської обласної ради

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


23.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту  комунальної установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

          Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:  6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович              за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

24.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи „Житомирський обласний центр крові” Житомирської обласної ради

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

25.  Про внесення змін  та затвердження Статуту комунального вищого навчального закладу„Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради в новій редакції.

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

26.  Про зміну назви та затвердження Статуту  комунального вищого навчального закладу “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради в новій редакції

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


27.  Про зміну назви та затвердження Статуту  комунальної установи “Обласний госпіталь  ветеранів війни” Житомирської обласної ради в новій редакції.

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                      за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

28.  Про зміну назви та затвердження Статуту  комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради в новій редакції.

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

29.  Про зміну назви та затвердження Статуту  комунального закладу “Житомирський обласний краєзнавчий музей” Житомирської обласної ради в новій редакції

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


30.  Про зміну назви та затвердження Статуту  комунальної установи “Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського” Житомирської обласної ради в новій редакції 

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

   

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

31.  Про зміну назви та затвердження Статуту  комунальної установи “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирської обласної ради в новій редакції.

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

32.  Про внесення змін  та затвердження Статуту комунального вищого навчального закладу„Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевича” Житомирської обласної ради в новій редакції.

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

33.  Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи “Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання” Житомирської обласної ради в новій редакції.

Поіменно:   11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

          Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


34.  Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної соціально-реабілітаційної установи “Житомирське вище професійне училище-інтернат” Житомирської обласної ради в новій редакції

Поіменно:    11:24:34 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

Голосування за повернення до голосування по питанню

     Поіменно:    11:55:16 :  За  52, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

Голосування за проект рішення     

Поіменно:    11:55:39 :  За 52, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

35.  Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

     Поіменно:    11:25:13 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


36.  Про призначення директора комунального закладу “Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності” Житомирської обласної ради

     Поіменно:    11:25:47 :  За  52, проти   0, утримались   1, не голосувало   9

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

37.  Про призначення директора музею космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради

     Поіменно:    11:26:15 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

38.  Про призначення директора комунального підприємства “Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення “Дениші” Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    11:26:46 :  За  55, проти   1, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

          Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

39.  Про заснування установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області».

     Поіменно:    11:27:34 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


40.  Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Житомира єдиного майнового комплексу Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    11:56:18 :  За  53, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

41.  Про передачу майна, що перебуває на балансі комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради

     Поіменно:    11:58:20 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

    &n