№ 544 Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

 

 trizyb1
Україна 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ята сесія                                                                                           VII скликання

від 23.02.17 №  544

Про визнання бійців-добровольців,
які брали участь у захисті територіальної
цілісності та державного суверенітету на сході України

Зі змінами, внесеними згідно
з рішенням обласної ради     
                                   від 25.05.17 № 692

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12 – 14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, віддаючи шану внеску бійців добровольчих формувань у захист територіальної цілісності та незалежності України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 20.02.17 , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Визнати бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на  сході України (далі – бійці-добровольці АТО), осіб із числа мешканців Житомирської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізовані для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
2.    Створити при обласній раді та обласній державній адміністрації комісію з визнання бійців-добровольців АТО, склад якої затвердити спільним розпорядженням голови обласної ради та голови обласноїдержавної адміністрації і уповноважити останню розробити Положення про комісію з визнання бійців-добровольців АТО.

(Зі змінами, внесеними згідно з рішенням обласної ради  від 25.05.17 № 692)

3.    Рекомендувати департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації подати на затвердження Порядок визнання бійців-добровольців АТО.

(Зі змінами, внесеними згідно з рішенням обласної ради  від 25.05.17 № 692)

4. Положення про комісію з визнання бійців-добровольців АТО та Порядок визнання бійців-добровольців АТО затвердити рішенням обласної ради

(Зі змінами, внесеними згідно з рішенням обласної ради  від 25.05.17 № 692)

5.    Рішення обласної ради оприлюднити на веб-сайті обласної ради та засобах масової інформаціїобласті.

6.    Звернутися до Верховної Ради України з пропозицією законодавчого врегулювання підстав та процедури встановлення статусу, обсягу соціальних пільг та гарантій для учасників добровольчих формувань антитерористичної операції на сході України, які в подальшому не увійшли до складу створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
7.    Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Крамаренка С. М. та постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

 

Голова обласної ради                                                                           В.В. Ширма

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2