Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2017 рік

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ  

Десята сесія        VIІ скликання

від                          №   

Про   розподіл використання коштів, що надходять
у порядку   відшкодування   втрат  сільськогосподарського  
та   лісогосподарського   виробництва,
на 2017 рік

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2017 рік:

1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком.

1.2. Шляхом надання субвенції у сумі 800,00 тис. грн. Бігунській сільській раді Овруцького району на продовження робіт з охорони земель, відповідно до робочого проекту  «Реконструкція протиерозійних гідротехнічних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжу   на території  Бігунської сільської ради Овруцького району  Житомирської області».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова обласної  ради                          В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

 


Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г.– завідувач
сектору земельних відносин виконавчого апарату
 обласної ради, 42-01-74
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2