№ 556 Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2017 рік

 

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ  

Десята сесія        VIІ скликання

від 06.04.17  №  556                                                  (Із змінами, внесеними згідно з рішенням Житомирської обласної ради від 28.07.2017 № 706).

 Про   розподіл використання коштів, що надходять у порядку
відшкодування   втрат  сільськогосподарського   та  
лісогосподарського   виробництва,
на 2017 рік

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від  28.03.17, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2017 рік:

1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком.


1.2.     Шляхом надання субвенції у сумі 800,00 тис. грн. Бігунській сільській раді Овруцького району на продовження робіт з охорони земель, відповідно до робочого проекту  «Реконструкція протиерозійних гідротехнічних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжу   на території  Бігунської сільської ради Овруцького району  Житомирської області».

      
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

 

Голова обласної  ради                                        В.В. Ширма

Додаток до рішення

Додаток до рішення до 28.07.2017

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2