Про виділ об’єкта нерухомого майна за адресою: м. Житомир, вул. Радивілівська, 138а

Проект
       

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Одинадцята  сесія                                                                           VIІ скликання

від                  

Про виділ об’єкта
нерухомого майна за адресою:
м. Житомир, вул. Радивілівська, 138а

Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 09.04.13 № 816 “Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи звернення Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради від 13.04.17 №73, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету  і комунальної власності  від                    , обласна рада
   
ВИРІШИЛА:
    
1. Виділити адмінбудівлю лісництва, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Радивілівська, 138а, загальною площею 117,5 кв. м, з майнового комплексу Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства “Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради, який належить на праві власності територіальним громадам сіл, селищ, міст області в особі Житомирської обласної ради, відповідно до свідоцтва на право власності серії ЯЯЯ №272667, в окремий об’єкт нерухомого майна, з присвоєнням окремої юридичної адреси.

2. Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству “Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради звернутися у Житомирську міську раду для присвоєння адмінбудівлі лісництва окремої юридичної адреси, забезпечення виготовлення технічної документації на об’єкти нерухомого майна та проведення державної реєстрації права власності на них за територіальними громадами сіл, селищ, міст області в особі Житомирської обласної ради.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма

 

 

 


Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Латашевич А.А.  – начальник відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності
суб’єктів спільної власності управління майном, 22-09-42.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: __. 04.17

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2