№ 644 Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо розширення меж спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти»

                

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ  

Одинадцята    сесія         VІІ скликання

від 25.05.17      № 644     


Про розгляд  звернення  Державної
служби геології та надр України щодо
розширення меж спеціального
дозволу на користування надрами
ПАТ «Кварцсамоцвіти»

Керуючись ст. 9-1 Кодексу України про надра,  ст. ст. 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Державної служби геології та надр України  щодо погодження розширення меж  спеціального дозволу на користування надрами  від  20.03.17   № 6209/13/12-17,    враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів      від 18.05.17,  обласна рада                               

ВИРІШИЛА:

    1. Відмовити у погодженні публічному акціонерному товариству «Кварцсамоцвіти» розширення меж  спеціального дозволу на користування надрами від 28.11.14 № 4606 з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки п’єзокварцу, кварцу, берилію та топазу Вишняківської і Дворищенської ділянок  Південної та Центральної частини Волинського родовища, що знаходиться у Житомирській області.

     2. Про результати розгляду звернення  проінформувати  Державну службу геології та надр України.

 


Голова обласної ради                                                                               В.В. Ширма

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2