№ 939 Про Порядки використання коштів обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016- 2020 роки

                                                                                                         

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ятнадцята сесія                                                                 VIІ скликання

від 07.03.18 № 939

Про Порядки використання коштів
обласного бюджету за Програмою розвитку
агропромислового комплексу
Житомирської області на 2016- 2020 роки

Із змінами, внесеними згідно з
рішенням обласної ради                                

від 27.07.2018 № 1128
від 17.09.2019 № 1583

Відповідно до частини 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 07.02.2018 № 0724/51/2-18, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 21.02.18 , з питань бюджету і комунальної власності  від  02.03.18 , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються сільськогосподарським підприємствам як спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, згідно з додатком 1.

2.    Затвердити Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів, згідно з додатком 2.

3.    Затвердити Порядок надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння, згідно з додатком 3.

4.    Затвердити Порядок використання коштів  з обласного бюджету для  часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам згідно з додатком 4.

5.    Затвердити Порядок  надання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується на розвиток  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання, згідно з додатком 5.

6.    Затвердити Порядок  надання    і використання фінансової підтримки з обласного бюджету, що спрямовується для виплати часткового відшкодування вартості витрат фермерським господарствам напридбання  причіпної  та навісної сільськогосподарської техніки   і обладнання, згідно з додатком 6.

7.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова обласної ради                                                        В.В. Ширма

Додаток до рішення від 17.09.19

Додаток до рішення від 26.07.18

Додаток до рішення від 07.03.18

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2