Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2019 рік

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ 

Двадцять третя сесія   VIІ скликання
від                      №

Про  розподіл використання коштів,
що надходять у порядку   відшкодування
втрат сільськогосподарського  та лісогосподарського виробництва,
на 2019 рік

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2019 рік:     

        1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком.     

        1.2. Шляхом надання субвенції у сумі 508,4 тис. грн Словечанській сільській раді Овруцького району на продовження робіт «Будівництво протиерозійних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжа на території Словечанської сільської ради Овруцького району Житомирської області».    

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

Голова обласної ради   В.В. Ширма

Додаток до проекту

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2