№1552 Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять п’ята сесія                                                                      VII скликання

від 01.08.2019  № 1552

Про надання згоди
на розроблення технічної
документації із землеустрою

       Відповідно до ст. ст. 8, 79-1, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунальної установи «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради   від 07.06.2019 № 123, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 26.07.2019, з питань бюджету і комунальної власності від 30.07.2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду комунальній установі «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки площею 40,58 га в натурі (на місцевості), яка перебуває у постійному користуванні вищезазначеної установи і розташована за межами населених пунктів Фасівської сільської ради Новоборівської об’єднаної територіальної громади Хорошівського району Житомирської області.
  1. Розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) провести згідно з чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                    В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2