Про встановлення надбавки за вислугу років Вілівчуку М.О.

Проєкт


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія               VІI скликання

від                    №

Про встановлення надбавки
за вислугу років Вілівчуку М.О.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», зі змінами, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 26 вересня 2019 року Вілівчуку Максиму Олександровичу, заступнику голови обласної ради, щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг при стажі роботи понад 3 (три) роки, які зараховуються до стажу служби в органах місцевого самоврядування.
2. Начальнику управління, головному бухгалтеру управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та аудиту виконавчого апарату обласної ради Слюсарь О.В. проводити виплату встановленої надбавки згідно з чинним законодавством і цим рішенням з 26 вересня 2019 року та здійснити відповідний перерахунок заробітної плати із вказаної дати.

Голова обласної ради                                              В.В. Ширма

 

Розробник проєкту рішення:
Житомирська обласна рада
Відповідальна особа: Шолька Л.Б.,
консультант управління юридичної та
кадрової роботи, 43-21-36

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2