№ 378 Про визначення умов оплати праці заступника голови обласної ради

 

 

 

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                                           VІI  скликання

від 26.09.16 № 378    

Про визначення умов оплати праці
заступника голови обласної ради

Зі змінами, внесеними згідно
з рішеннями обласної ради                            

від 27.07.2017 № 750
від 31.05.2018 № 1101

Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити заступнику голови обласної ради Вілівчуку Максиму Олександровичу  посадовий оклад, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.18 № 363. 

(згідно з рішенням № 1101 від 31.05.2018)

         Здійснювати щомісяця  преміювання заступника голови обласної ради, передбачене абзацом 2 пункту 6 зазначеної вище постанови Кабінету Міністрів України, у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг,   вислугу років, за особливий характер роботи та інтенсивність праці    за фактично відпрацьований час у межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради.

(згідно з рішенням № 750 від 27.07.2017)

2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня  1996 року  № 1295 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», зі змінами, встановити заступнику голови обласної ради надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

3. Надавати заступнику голови обласної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення  в розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради. Індексацію заробітної плати проводити згідно із чинним законодавством. Преміювання заступника голови обласної ради до Дня Конституції України, Дня Незалежності України та Дня місцевого самоврядування здійснювати у розмірі посадового окладу в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради.

(згідно з рішенням № 750 від 27.07.2017)

4. Дане рішення є чинним і обов’язковим до виконання на період всього терміну перебування на посаді заступника  голови обласної ради.

 

 

Голова обласної ради                                                           В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2