Прийнявши 63 рішення, 11 сесія обласної ради завершила свою роботу

1 1 1 1 1Завершила роботу 11 сесія Житомирської обласної ради, у ході якої були внесені зміни до Регламенту роботи обласної ради, до перспективного плану формування територій  громад Житомирської області, розглянуто ряд питань комунальної власності, зокрема, депутати створили два нові підприємства.

Також депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік, розподіливши 105, 550  тис. грн. вільних залишків бюджетних коштів загального фонду обласного бюджету. Кошти спрямовані на потреби районів і міст області.

Прийнято на сесії ряд звернень до центральних органів влади.

Зокрема, депутатський корпус звернувся до Кабінету Міністрів України, Віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо законодавчого врегулювання проблемних питань, які виникають у процесі утворення об’єднаних територіальних громад. Депутати наголошують на доцільності врегулювання на законодавчому рівні питання, яким чином визначатиметься частка кожної громади щодо об’єктів, які задовольняють спільні потреби територіальних громад району.

Одноголосно депутати підтримали звернення Баранівської районної ради до Міністерства екології та природних ресурсів України, Генеральної прокуратури України щодо неприйняття заходів по запобіганню ситуації щодо систематичного забруднення річки Хомора. У зверненні наголошується на необхідності вжиття оперативних заходів щодо встановлення джерел забруднення річки Хомора на території Хмельницької області та припинення самого факту забруднення. Також депутати вважають за необхідне провести моніторинг поверхневих вод річки Хомора на кордоні із Житомриською областю і несанкціонованих місць скиду з очисних споруд ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика».

Загалом на сесії було прийнято 63 пішення. Голова обласної ради Володимир Ширма наголосив на важливості прийнятих рішень, особливо щодо створення комунальних підприємств.

«На сьогодні проблема – відходи каменеобробної промисловості, які несанкціоновано вивозяться, скидаються у водойми, лісопосадки. Ми ж хочемо не лише побороти це явище, а й створити робочі місця, мати додаткові надходження до бюджету. Думаю, що окрім утилізації,в майбутньому  підприємство займатиметься переробкою пульпи  на будівельні матеріали», - зазначив голова обласної ради під час спілкування з пресою.

Варто зазначити, що фоторепортаж з сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2