Обласна рада планує підписати Меморандум з громадськими організаціями учасників АТО

1atovci1Меморандум про взаємодію та співробітництво між обласною радою, облдержадміністрацією і громадськими організаціями учасників АТО, ветеранів війни та учасників бойових дій став темою розмови на нараді 11 липня за участі голови обласної ради Володимира Ширми, заступника голови облдержадміністрації Олексія Ясюнецького та громадських організацій.

Представники більше десятка громадських організацій висловили пропозицію підписати документ, що спрямований на посилення соціального захисту учасників АТО, бойових дій та ветеранів війни, забезпечення гідного рівня життя, створення належних умов для життєдіяльності та шанобливого ставлення до них.

На початку зустрічі Володимир Ширма поінформував про те, що в обласному бюджеті на поточний рік у рамках відповідних програм, прийнятих обласною радою, передбачено понад 18 млн грн на заходи у зв’язку з проведенням АТО.

 «Більше 2 млн грн передбачено на матеріально-технічне забезпечення військових частин; майже 12,5 млн грн - на соціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, їхніх сімей; 3,5 млн грн – на програму соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці; 200 тис грн – на обласну програму забезпечення діяльності Центру допомоги учасникам АТО. До того ж у цьому році планується спрямувати 2,5 млн грн на Бердичівський центр реабілітації учасників АТО та 12 млн грн на обласний лікувальний центр вертебрології і реабілітації, де лікуються військові. Обласна влада завжди готова співпрацювати, допомагати, підтримувати бійців, адже це не тільки державницький обов’язок, а й передусім моральний», - сказав Володимир Ширма.

Упродовж зустрічі сторони торкнулись питань надання всебічної підтримки військовослужбовцям, які виконували чи зараз виконують бойові завдання на сході держави та іншим бійцям, зокрема, соціально-психологічної підтримки, реабілітації, лікування, працевлаштування, залучення їх до активного і здорового способу життя тощо. На нараді зазначалось, що в області налічується 22 тис учасників АТО, 5 тис «афганців» та понад 3 тис «миротворців».

Насамкінець зустрічі Володимир Ширма подякував громадським організаціям за їхню активну позицію, за небайдужість, розуміння процесів та здатність реагувати на виклики сьогодення і наголосив, що проект Меморандуму буде внесено на розгляд депутатського корпусу на чергову сесію обласної ради, що запланована на 27 липня, після чого буде підписаний усіма сторонами.

1atovci1

1atovci2

1atovci3

1atovci4

1atovci5

1atovci6

1atovci7

1atovci8

1atovci9

1atovci10

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2