Володимир Ширма зустрівся з батьками учнів Коднянської школи Житомирського району

1ashkola1З питанням щодо завершення будівництва приміщення Коднянської школи прийшли 19 липня на зустріч з головою обласної ради Володимиром Ширмою батьки учнів навчального закладу.

Також на зустрічі були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, керівництво Житомирського району, представники підрядної компанії.

Питання це не нове. Будівництво розпочато ще 30 років назад, але в силу різних обставин досі не завершено. За нинішніми розрахунками потреба у коштах сягає понад 25 мільйонів гривень.

У ході зустрічі були окреслені шляхи вирішення даного питання.

По – перше, керівництво району буде пропонувати створити на базі Коднянської школи опорну, що надасть можливість залучити додатковий фінансовий ресурс.

По-друге, Володимир Ширма підтримав пропозицію звернутись на черговій сесії обласних ради до центральних органів влади щодо фінансування будівництва даного навчального закладу.

Також питання виділення певної суми з обласного бюджету планується внести на розгляд депутатів.

На думку Володимира Ширми ще однією можливістю завершити будівництво – це увійти до складу об’єднаної громади. «Адже пріоритет у виділенні коштів з ДФРР надається саме ОТГ», - зазначив голова обласної ради.

1ashkola2
1ashkola3
1ashkola4
1ashkola5
1ashkola6
1ashkola7
1ashkola8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2