Депутат Євген Жабокрицький очолив постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів

1ases12 16У ході дванадцятої сесії обласної ради, на підставі заяв депутатів, у складі та в керівництві постійних комісій обласної ради відбули кадрові зміни.

А саме, депутати, враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, підтримали кандидатуру депутата Євгена Жабокрицького, який очолить постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Раніше дану комісію очолював екс-депутат обласної ради Рустам Раупов, який  достроково склав повноваження 23 лютого на дев’ятій сесії обласної ради.

Водночас депутат Віталій Науменко вийшов зі складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку та увійшов до складу постійної комісії з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Відповідно до поданої особистої заяви депутата Сергія Грищенка його було введено до складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Фоторепортаж з 12-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

1ases12 16

1ases12 17

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2