Керівники області обговорили з Послом Чеської Республіки можливості співпраці з Житомирщиною

1acheh1Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем та його заступником Ярославом Лагутою 5 вересня провели офіційну зустріч з надзвичайним і повноважним послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою.

Під час зустрічі сторони обговорили питання взаємної співпраці, зокрема, у галузях економіки, освіти та культури.

«В Житомирській області чеська громада   – одна з найбільших в Україні. Тому найголовнішим пріоритетом для мене є налагодження більш тісних відносин між чеськими регіонами та Житомирщиною. Багато чеських підприємців зацікавлені у співпраці з українськими партнерами та налаштовані допомагати розвивати українську економіку. Ми хочемо знайти можливості для ефективного співробітництва у різних галузях,  плануємо розробляти і реалізовувати спільні проекти. Також наші заклади освіти готові на співпрацю з українськими освітніми закладами щодо обміну досвідом, знаннями та студентами», - звернувся до керівників області посол Радек Матула.

Голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що Житомирщина історично тісно пов’язана з чеською громадою, і жителі нашої області відкриті для плідного співробітництва.

«Житомирська області має усі передумови, аби стати надійним і дружнім партнером для регіонів Чеської Республіки. Ми теж зацікавлені у тісній співпраці. Наші три найкращі вищі навчальні заклади готові співробітничати. Але передусім ми найбільше зацікавлені в іноземних інвестиціях, які необхідні для розвитку нашого краю. Обласна рада, депутати надаватимуть всебічну підтримку тим чеським підприємцям, які згодяться вкладати кошти в економіку нашої області», - наголосив Володимир Ширма.

Варто зазначити, що у рамках робочої поїздки Житомирщиною надзвичайний і повноважний посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула відкрив у Житомирі виставку «Ремесла чехів на Волині», що розташована на території Народного музею історії ремесел «Ремісничий двір».

1acheh1

1acheh2

1acheh3

1acheh4

1acheh5

1acheh6

1acheh7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2