Профільна комісія погодила розподіл 28 млн грн бюджетних коштів

1aakombud1Внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік, кадрові питання, затвердження регіональних програм – ці та багато інших питань опрацювала 31 жовтня постійна комісія обласної ради з питань бюджету та комунальної власності. У роботі комісії взяли участь перший заступник і заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

Виконувач обов’язків директора департаменту фінансів ОДА Леонід Мініч поінформував депутатів про зміни, які пропонується внести до обласного бюджету на поточний рік. Зокрема, перевиконання обласного  бюджету за 9 місяців 2017 року становить понад 28,8 млн грн. Майже 7 млн грн з цієї суми буде розподілено за пропозиціями депутатів, решта 21 млн грн – за пропозиціями обласної ради та ОДА.

Також з державного бюджету в область надійшли різного виду субвенції на загальну суму 36,6 млн грн, з яких майже половина – це медична субвенція. З цієї суми більше 6 млн грн передбачено на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів; понад 6 млн грн - на відшкодування вартості лікарських засобів; на виплату грошової компенсації на житло для учасників АТО – 5,6 млн грн тощо. Окрім цього, в обласний бюджет надійшли гроші від перевиконання митних платежів на суму 28 млн грн, які будуть спрямовані на ремонт автомобільних доріг місцевого значення. Усього впродовж року від митних платежів обласний бюджет отримав майже 178 млн грн. Надійшла в обласний бюджет і субвенція з інших місцевих бюджетів на суму майже 2,2 млн грн для співфінансування відповідних програм та проектів.

З-поміж іншого, профільна комісія опрацювала низку проектів рішень, якими передбачаються зміни до кілька регіональних програм та прийняття нових програм.

Також депутати розглянули питання комунальної власності, серед яких призначення керівників, зміни і затвердження положень низки комунальних установ, погодження штатної чисельності та встановлення орендної плати тощо.

Усього профільна комісія опрацювала майже 80 питань порядку денного, які пропонується розглянути на черговій сесії обласної ради 2 листопада.

1aakombud1

1aakombud2

1aakombud3

1aakombud4

1aakombud5

1aakombud6

1aakombud7

1aakombud8

1aakombud9

1aakombud10

1aakombud11

1aakombud12

1aakombud13

1aakombud14

1aakombud15

1aakombud16

1aakombud17

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2