На засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності погоджено фінансові плани комунальних підприємств обласної ради

1 aaabkfp1На засіданні постійної  комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності, яке відбулось 26 грудня,  за участі першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка та заступника голови обласної ради Максима Вілівчука депутати затвердили фінансові плани підприємств спільної власності територіальних громад області на 2018 рік .

Також низці закладів, які перебувають у стані ліквідації,  було надано фінансову підтримку для погашення кредиторської заборгованості, на упорядкування та здачі на зберігання матеріалів бухгалтерського обліку, на виконання судових рішень.

130 тисяч гривень депутати спрямували на виготовлення проектно-кошторисної документації для санаторію «Дениші» та один мільйон гривень для подальшого розвитку аптечної мережі «Аптека «Міжлікарняна» на поворотній основі.

В ході засідання начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь поінформувала про діяльність фізкультурно-спортивних товариств «Колос», «Динамо», «Україна».

1 aaabkfp2
1 aaabkfp3
1 aaabkfp1
1 aaabkfp4
1 aaabkfp6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2