Колекція музею космонавтики знову поповнилась рарітетними марками та значками, які подарував житомирянин

1aamarky2Для Музею космонавтики ім. С. П. Корольова початок нового 2018 року видався надзвичайно щедрим на раритетні подарунки. Про це повідомила директор комунального закладу Ірина Дячук.

Днями житомирянин Олег Герасимчук передав власну колекцію, в якій близько сотні «космічних» поштових марок та марочних блоків, випущених Кубою, В’єтнамом, Бурундією, Екваторіальною Гвінеєю у 60-80 роки минулого століття. Також музей отримав у подарунок ще й невеличку колекцію значків, присвячених авіації та космонавтиці.

Як зазначила Ірина Дячук, ще раніше, у перші дні новорічних свят, унікальні фотографії першої жінки-космонавта Валентини Терешкової надіслав на адресу музею вінничанин Володимир Сидоров, а працівник державної служби охорони Євген Процек подарував понад сотню рідкісних поштових марок, присвячених історії космонавтики.

«Завдяки небайдужим колекціонерам поповнюється основний фонд музею і сьогодні він налічує понад 10 тис. предметів, що належать до державної частини Музейного фонду України. Хочу подякувати тим, хто долучається до такої благородної справи – збирання та передача до музею предметів історії світової та вітчизняної космонавтики, адже збереження історичної пам’яті – це наша спільна справа», - сказала Ірина Дячук і запросила 12 січня до Музею космонавтики на День відкритих дверей та заходи, приурочені 111-річниці з дня народження Сергія Корольова.

Нагадаємо, що впродовж минулого року музей космонавтики ім. С.П. Корольова відвідало більше 150 тис. поціновувачів космосу.

1aamarky2

1aamarky1

1aamarky5

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2