Громади Житомирщини розпочнуть отримувати у власність державні землі з березня цього року

1aazemlya2Вже з початку березня об’єднані територіальні громади Житомирщини будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік».

На Житомирщині наразі утворено 45 ОТГ, яким буде передано у комунальну власність майже 50 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності.

В цілому по Україні Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua).

Нагадаємо, що 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

В Україні наразі створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться майже 760 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

1aazemlya1

1aazemlya

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2