В обласній раді обговорили питання правової освіти населення

1aaosvita1В обласній раді 27 березня відбулось перше в цьому році засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. У роботі ради взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

Відкриваючи засідання ради, Сергій Крамаренко наголосив на тому, що правова освіта громадян – це вимога сьогодення.

«Правова держава починається з громадянина, який знає, розуміє і поважає закони своєї країни. Тому завдання правової освіти - навчити громадян орієнтуватися в правому просторі та дотримуватись стандартів правової поведінки. Наявність  у громадян високого рівня правової свідомості і правової культури - це невід'ємна ознака правової держави», - сказав Сергій Крамаренко.

Під час засідання підбито підсумки діяльності обласної та районних (міських) міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення у 2017 році. Зокрема, за минулий рік проведено 52 засідання, на яких розглянуто 216 питань. Корольовською районною радою м. Житомира та Бердичівською міською МКМР проведено огляди-конкурси на кращу організацію правоосвітньої діяльності серед навчальних закладів. Упродовж минулого року було організовано та проведено обласний тиждень правових знань «Закон у моєму житті» та Всеукраїнський тиждень права. З метою активізації правоосвітньої діяльності та поширення правових знань серед населення та молоді ці заходи будуть проведені і в цьому році.

Також на засіданні обговорено питання організації національно-патріотичного виховання дітей та молоді та реалізації на теренах області загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

1aaosvita1

1aaosvita2

1aaosvita3

1aaosvita4

1aaosvita5

1aaosvita6

1aaosvita7

1aaosvita9

1aaosvita10

1aaosvita12

1aaosvita11

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2