Сергій Крамаренко відвідав благодійний захід ГО «Все робимо самі»

1aaadebk2Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко взяв участь у святковому благодійному заході з нагоди відзначення 15-тої річниці створення та функціонування Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі».

Від керівництва Житомирської обласної ради були вручені Подяки за сумлінну працю, активну громадянську позицію, благодійну діяльність та з нагоди 15-річчя з дня створення Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі»:

Олені Пількевич - члену правління Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі»

Тетяні Постолатіній - члену правління Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі»

Світлані Ніконоровій - члену правління Житомирської міської дитячої громадської організації «Все робимо самі».

Участь у заході також взяв депутат Верховної Ради України Борислав Розенблат, представники духовенства, громадських організацій. Депутат обласної ради Наталія Рибак отримала подяку від ГО «Все робимо самі» за активну участь у житті організації.

Довідково: Дитяча громадська організація «Все робимо самі» була створена у 2003 році і активно діє до сьогоднішнього дня.

Організацію «Все робимо самі» створили підлітки з багатодітних родин, аби навчати дітей з малозабезпечених сімей, а також всіляко допомагати дітям та їх батькам у скрутний час. Головою організації став Богдан Купчинський, хлопець з багатодітної родини, який через рік став сиротою, маючи в родині двох людей з інвалідністю – сестру і брата. На той час Богдану було лише 16 років. Метою організації є – соціальна та культурно – розвиваюча робота з дітьми віком від 6 до 18 років.

1aaadebk1
1aaadebk4
1aaadebk5
1aaadebk3

1aaadebk6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2