Депутати провели виїзне засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності

1aaamoltrg16Депутати обласної ради 24 квітня на базі комунального комерціалізованого підприємства «М’ясомолторг» провели виїзне засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, яке відбулось за участі голови обласної ради Володимира Ширми.

 Профільна комісія ознайомилась з роботою підприємства, обговорила його нагальні проблеми та шляхи їх вирішення. Зокрема, керівник Валерій Огороднік прозвітував перед депутатами про фінансовий стан підприємства, наголосивши, що за 5 років роботи прибуток склав майже 2,5 млн грн.

«Ці кошти підприємство заробило передусім завдяки орендній платі. Корисна площа підприємства становить понад 5 тис. кв. м., з яких майже 60% використовується орендарями, решта – зберігачами. Однак минулого року підприємство власних доходів не отримало, навпаки зазнало збитків на суму понад 380 тис. грн внаслідок збільшення витрат на енергоносії та оплату праці. До того ж, на підприємстві застаріле холодильне обладнання, яке придбано ще у 80-х роках. Знос технічного обладнання становить 86% і воно потребує постійного ремонту», - поінформував депутатів керівник і звернувся до них за фінансовою підтримкою, аби розрахуватися за електропостачання.

Депутати погодили виділення підприємству 320 тис. грн та запропонували розглянути питання подальшого розвитку та підтримки КП «М’ясомолторг» на наступному засіданні постійної комісії.

У цілому цього дня профільна комісія опрацювала майже 20 питань порядку денного. Зокрема, погодили виділення військовій частині 3047 Національної гвардії України понад 277 тис. грн на закупівлю матеріально-технічних засобів.

Також розглянули звернення керівника комунального підприємства «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» щодо надання коштів для закупівлі, встановлення та запуску котельні на альтернативному паливі. Попередня сума становить 2,5 млн грн, яка у подальшому може бути відкоригована. Погодили депутати й виділення 270 тис. грн фінансової підтримки комунальному дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко».

З-поміж іншого профільна комісія розглянула питання землі та орендної плати.

1aaamoltrg1

1aaamoltrg2

1aaamoltrg3

1aaamoltrg4

1aaamoltrg5

1aaamoltrg6

1aaamoltrg7

1aaamoltrg8

1aaamoltrg9

1aaamoltrg10

1aaamoltrg11

1aaamoltrg12

1aaamoltrg13

1aaamoltrg14

1aaamoltrg15

1aaamoltrg16

1aaamoltrg17

1aaamoltrg18

1aaamoltrg19

1aaamoltrg20

1aaamoltrg21

1aaamoltrg22

1aaamoltrg23

1aaamoltrg24

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2