Володимир Ширма зустрівся з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

1aachornzustr1З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в обласній раді 26 квітня відбулась зустріч керівництва області, зокрема голови обласної ради Володимира Ширми та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, з тими, хто боровся із техногенною катастрофою та постраждав від "мирного атома".

Володимир Ширма, розпочинаючи розмову наголосив, що влада докладає усіх зусиль для вирішення проблем потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

«Майже на кожній сесії обласної ради ми виділяємо кошти на реалізацію відповідних регіональних програм. У травні плануємо відкрити в обласній лікарні ім.. О.Ф. Гербачевського «інсультне» відділення, яке буде оснащено сучасним медичним обладнанням. Спільно з районами, які виділять кошти з місцевих бюджетів, будемо купувати агніограф, вартість якого 25 млн грн. Наразі створено спільна робоча група по внесенню пропозицій щодо оновлення онкологічного диспансеру. Вже виділено 6,5 млн грн на сесії обласної ради, така ж сума з ДФРР, і в травні розпочнуться роботи по добудові, реконструкції та ремонту приміщень онкодиспансеру. За цей та наступний роки плануємо вкласти в ремонт та оснащення цього медичного закладу 50-80 млн грн. На жаль наразі в області 30 тис. жителів мають онкологічні захворювання. Щороку виявляють понад 3 тис. випадків онкології. Тому  одне із першочергових завдань обласної влади - привести онкодиспансер в належний стан, аби хворі лікувались у нормальний умовах та отримували якісну медичну допомогу», - розповів «чорнобильцям» голова обласної ради і подякував ліквідаторам за їхній героїзм та відвагу, і за той неоціненний внесок, який вони зробили заради майбутнього.

Володимир Ширма вручив «чорнобильцям» грамоти обласної ради та грошові подарунки. 

1aaachornzustr1

1aaachornzustr2

1aaachornzustr3

1aaachornzustr4

1aaachornzustr5

1aaachornzustr6

1aaachornzustr7

1aaachornzustr8

1aaachornzustr9

1aaachornzustr10

1aaachornzustr11

1aaachornzustr12

1aaachornzustr13

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2