Володимир Ширма привітав медичних сестер Житомирщини з професійним святом

1aaaadenmed6З нагоди відзначення Всесвітнього дня медичної сестри 3 травня у комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський медичний інститут» відбулися урочистості. 

Медичних сестер привітали голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Микола Суслик, директор КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Віктор Шатило.

«Ваш професіоналізм і чуйність повертають людям  впевненість у власні сили та віру в життя, завдяки ваші турботі пацієнти долають свої недуги. Ваші вмілі руки затребувані всюди: від найвіддаленішого села на Поліссі до зони проведення АТО», - сказав у вітальному слові Володимир Ширма та усім присутнім міцного здоров’я, безмежного щастя, визнання і поваги.

Також голова обласної ради наголосив на головному пріоритеті у роботі депутатського корпусу обласної ради 7 скликання – медичній галузі. «У нас багато за два роки зроблено, а плануємо ще більше. Це і відкриття в кінці травня неврологічного відділення  (інсульт ний центр) в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, нового пологового відділення в обласному перинатальному центрі, початок ремонтних робіт в обласному онкологічному диспансері», - сказав Володимир Ширма.

Цього дня медичні сестри з усієї області отримали Грамоти обласної ради, обласної державної адміністрації та профільного управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Довідково: З 12 травня 1997 року в Україні за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України відзначають Всесвітній день медсестри.

Свято бере свій початок в середині ХІХ століття за часів Кримської війни, коли медсестра-англійка Флоренс Найтінгейл і її помічниця врятували сотні життів завдяки самовідданим зусиллям. Відтоді, найвища нагорода для медичних сестер, які брали участь у бойових подіях, – медаль «Флоренс Найтінгейл».

1aaaadenmed2
1aaaadenmed3
1aaaadenmed4
1aaaadenmed5
1aaaadenmed7
1aaaadenmed8
1aaaadenmed9
1aaaadenmed10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2