Постійна комісія підтримала зміни до регіональних програм та обласного бюджету

1aaaaohor1Внесення змін до регіональних програм соціального спрямування та до обласного бюджету на 2018 рік підтримали депутати 19 липня під час постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Під час опрацювання питання внесення змін до обласного бюджету, депутати розглянули звернення щодо виділення коштів, зокрема 60 тис. грн на придбання тренажера для серцево-легеневої реанімації КВНЗ «Бердичівський медичний коледж»; 20 тис. грн на встановлення та підключення до системи «Поліклініка без черг» та 65 тис. грн  на завершення ремонтних робіт покрівлі в обласному онкологічному диспансері; 150 тис. грн на придбання хіміопрепаратів в обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського тощо.

Також профільна комісія погодила зміни до Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2017-2021 роки; Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію області у 2018 році; до обласної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення області на 2018 – 2022 роки.

Депутати з-поміж іншого опрацювали кадрові питання та заслухали інформацію керівника управління охорони здоров’я облдержадміністрації про реалізацію в області урядової програми «Доступні ліки». Зокрема, в області ліки за урядовою програмою реалізуються у 368 аптечних закладів, за отриманням рецептів вже звернулось понад 211 тис. пацієнтів, виписано понад 450 тис. рецептів. Середня вартість рецепту становить майже 41 грн.

Упродовж засідання комісії депутати розглянули майже півтора десятка питань. У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Нагадаємо, що чергова 17-а сесія обласної ради відбудеться 26 липня.

Підсумки роботи комісії - у відео:

1aaaaohor1

1aaaaohor2

1aaaaohor3

1aaaaohor4

1aaaaohor5

1aaaaohor6

1aaaaohor7

1aaaaohor8

1aaaaohor9

1aaaaohor10

1aaaaohor11

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2