У Житомирі відзначили кращих підприємців 2018 року

1aaaaainforum2Голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич 30 серпня провели засідання Ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації та відзначили кращих суб’єктів підприємництва 2018 року.

В ході засідання в.о. директора агропромислового розвитку та економічної політики Віктор Градівський прозвітував про стан виконання доручень голови облдержадміністрації за підсумками попереднього засідання, яке відбулось 12 квітня.

Учасники засідання  також мали змогу ознайомитись із презентацією проекту з розширення виробництва ТОВ «Церсаніт Інвест», яку представив генеральний директор компанії Збислав Адам Кровяк.

Під час церемонії нагородження Володимир Ширма наголосив, що в області приділяється дуже велика увага саме комфортності ведення бізнесу тих компаній, які інвестують в економіку Житомирщини. Це такі підприємства як ТОВ «ЦерсанітІнвест», ТзОВ «Кромберг енд Шуберт», ТзОВ «Ферпласт-Україна», ПрАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль» та ін.

На думку голови обласної ради, саме залучення інвестицій, як зовнішніх, так і внутрішніх, сприяє розвитку нашого поліського краю.

Загалом було відзначено понад 120 суб’єктів підприємницької діяльності - представників усіх районів та міст області. Кращими у своїх категоріях також стали і депутати обласної ради, підприємці Олександр Ющенко, Віктор Мельник, Сергій Диняк, Микола Марчинський.

В ході зустрічі представників влади, підприємців та  інвесторів були обговорені всі проблемні питання, які потребують вирішення.

1aaaaainforum1

1aaaaainforum3

1aaaaainforum7

1aaaaainforum9

1aaaaainforum10

1aaaaainforum6

1aaaaainforum11

1aaaaainforum12

1aaaaainforum13

1aaaaainforum21

1aaaaainforum20

1aaaaainforum17

1aaaaainforum18

1aaaaainforum15

1aaaaainforum19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2