Володимир Ширма привітав школярів Ємільчинщини зі святом Першого дзвоника

1aaaaabardz11.jpgУчнів та їх батьків, педагогічні колективи Барашівської загальноосвітньої школи та Ємільчинської гімназії привітав з початком нового навчального року 3 вересня голова обласної ради Володимир Ширма.

Очільник депутатського корпусу побажав успішного навчального року та щасливої дороги в країну Знань усім школярам Житомирщини, ще більше професійно-педагогічних звершень – їх талановитим педагогам-наставникам, мудрості і терпіння батькам.

«Ви сьогодні прийшли в оновлену школу, яскраву та гарну. В цій оновленій школі ви - наші першачки – розпочнете навчання за новими освітніми стандартами. А майбутнім випускникам бажаю вже сьогодні відчути відповідальність та вдало здати ЗНО, адже високі шкільні досягнення допоможуть досягти мети», - зазначив під час заходу Володимир Ширма.

Також він поінформував присутніх, що незабаром Барашівська опорна школа отримає і новенький шкільний автобус.

Ємільчинська гімназія отримала від голови обласної ради новий комп’ютерний клас та мультимедійну дошку з проектором.

Під час святкової лінійки у Барашівській ЗОШ Володимир Ширма відмітив Подяками голови обласної ради за належну проведену роботу по підготовці до начального року директора будівельної організації «Уют Строй» Ігоря Дрогоруба, заступника директора школи Ларису Біленьку та вчителя початкових класів Любов Федорук.

Нагадаємо, що 1 вересня голова обласної ради Володимир Ширма взяв участь в урочистих заходах з нагоди відкриття у Житомирі реконструйованої міської гімназії №3 за участі дружини Президента України Марини Порошенко та Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадія Зубка.

1aaaaabardz1

1aaaaabardz2

1aaaaabardz3

1aaaaabardz4

1aaaaabardz5

1aaaaabardz6

1aaaaabardz7

1aaaaabardz8

1aaaaabardz9

1aaaaabardz10.jpg

1aaaaabardz11.jpg

1aaaaabardz14

1aaaaabardz13

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2