Відбувся четвертий міжнародний фестиваль льону

17 09 18 5

Цими вихідними пройшов четвертий міжнародний фестиваль льону. Ідеологом фестивалю незмінно є депутат обласної ради Ірина Костюшко. Унікальна програма - виступ кінно-трюкового театру "Княжа Конюшня" під акомпанемент фольклорних колективів, виставка дронів для використання у сільському господарстві та незабутні виступи зіркових гостей перетворили фестиваль на справжнє етно-свято, яке прийшлось до вподоби гостям будь-якого віку!

 «Особисто від себе хочу щиро подякувати всім друзям, партнерам, гостям Фестивалю та команді, яка допомагала в підготовці свята. Однодумці з різних куточків України зібрались заради увіковічнення сучасної культурної спадщини та закладення нових традицій! Дякую за сприяння  Житомирська обласна рада та Житомирська облдержадміністрація», - у своїй промові подякувала Ірина Костюшко.

На святі були присутні заступник голови обласної ради Максим Вілівчук  та депутати обласної ради.

«Сьогодні стартував четвертий Фестиваль льону і мені надзвичайно приємно, що ця знакова для України подія відбувається у нас, на Житомирщині. Я глибоко переконаний, що такі заходи не лише розважають, а й несуть просвітницьку місію, адже єднають минуле й сьогодення, повертають нас до нашого історичного коріння та, водночас, інтегрують давні традиції у сучасність. Висловлюю слова щирої вдячності засновниці та ідеологу фестивалю Ірині Костюшко, яка з року в рік дарує тисячам гостей таке масштабне свято та виводить Україну на якісно новий рівень розвитку», - наголосив депутат обласної ради Ігор Ходак.

В цілому свято пройшло у родинній атмосфері.

17 09 18 5

17 09 18 1

17 09 18 8

17 09 18 2

17 09 18 4

17 09 18 11

17 09 18 7

17 09 18 6

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2