У Житомирі вітали та відзначали кращих військовослужбовців

1aaaaaaaaaviys26Напередодні Дня захисника України 13 жовтня на майдані Соборному відзначили кращих військовослужбовців.

Заходи розпочались з самого ранку проходженням  механізованої колони  від військової частини А0281 за таким маршрутом: проспект Незалежності – вулиця Вітрука – вулиця Ціолковського – вулиця Космонавтів – вулиця Лук’яненка – вулиця Велика Бердичівська – майдан Соборний.

На Смолянському військовому кладовищі перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко разом із командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України, генерал-лейтенантом  Михайлом Забродським, Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним  та керівником апарату облдержадміністрації Олексієм Шатило хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів та поклали квіти до могил загиблих.

А на майдані Соборному керівники області Володимир Ширма та Ігор Гундич разом із депутатом обласної ради, генерал-лейтенантом Михайлом Забродським привітали військовослужбовців зі святом та вручили грамоти та відзнаки.

«Збройні Сили України – це та державна інституція, якій найбільше сьогодні довіряє українське суспільство. Збройні Сили України  є  надійним гарантом цілісності та незалежності нашої держави», - зазначив під час виступу голова обласної ради Володимир Ширма.

На думку голови обласної ради, День захисника України не випадково відзначається 14 жовтня. Адже це свято увібрало багатовікові традиції нашого народу. 14 жовтня – це і День українського козацтва, і річниця утворення Української Повстанської Армії, і свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою України.

Завершив свій виступ Володимир Ширма словами одного з найславетніших українських полководців Богдана Хмельницького - «Синове воїнів хоробрих, явіть мужність свою! І вам вовіки віків славу запишуть».

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!

1aaaaaaaaaviys10

1aaaaaaaaaviys30

1aaaaaaaaaviys31

1aaaaaaaaaviys1

1aaaaaaaaaviys2

1aaaaaaaaaviys4

1aaaaaaaaaviys5

1aaaaaaaaaviys6

1aaaaaaaaaviys7

1aaaaaaaaaviys9

1aaaaaaaaaviys12

1aaaaaaaaaviys13

1aaaaaaaaaviys14

1aaaaaaaaaviys23

1aaaaaaaaaviys24

1aaaaaaaaaviys25

1aaaaaaaaaviys28

1aaaaaaaaaviys17

1aaaaaaaaaviys20

1aaaaaaaaaviys21

1aaaaaaaaaviys16

1aaaaaaaaaviys8

1aaaaaaaaaviys19

1aaaaaaaaaviys26

1aaaaaaaaaviys29

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2