Профільна комісія погодила низку кадрових питань

1aaaaaacomgum1Депутати обласної ради 17 жовтня працювали у постійній комісії з гуманітарних питань.

Усього профільна комісія розглянула понад 20 питань порядку денного. Зокрема, комісія погодила проект рішення, розробником якого є депутат обласної ради Микола Григорович, «Про вшанування воїнів Армії Української Народної Республіки та визначних діячів Української революції 1917-1921 років на Житомирщині у 2018-2020 роках». Проектом рішення пропонується затвердити перелік відповідних заходів, які відбуватимуться в кожній територіальній громаді, задля вшанування борців за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності.

Також депутати проголосували за зміни до обласної комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2017-2020 роки». Зокрема, змінами пропонується на наступний рік збільшити суми стипендій, які виплачуються обдарованій молоді, з 1 тис. грн до 10 тис. грн. У цілому загальний обсяг фінансування програми планується у наступному році збільшити на 500 тис. грн.

З-поміж іншого, депутати погодили низку кадрових питань, а саме, призначення керівників та виконувачів обов’язків керівників комунальних закладів, зміни у штатні розписи закладів та у контракти директорів тощо.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Нагадаємо, що 19-а сесія обласної ради запланована на 25 жовтня .

З графіком засідань постійних комісій можна ознайомитись у рубриці «Підготовка до чергової сесії».

1aaaaaacomgum1

1aaaaaacomgum2

1aaaaaacomgum3

1aaaaaacomgum4

1aaaaaacomgum5

1aaaaaacomgum6

1aaaaaacomgum7

1aaaaaacomgum8

1aaaaaacomgum9

1aaaaaacomgum10

1aaaaaacomgum11

1aaaaaacomgum12

1aaaaaacomgum13

Детальніше у відео:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2