Гравці житомирського комунального волейбольного клубу впевнено крокують до перемог

01aaaaaavol8Цими вихідними обидві команди комунального закладу «Волейбольний клуб» - ВК «Житичі» та ВК «Полісся» стали переможцями на відповідних етапах всеукраїнських  волейбольних змагань.

Зокрема, 1-3 листопада у Житомирі відбувся ІІІ етап Кубку України з волейболу серед чоловіків. Суперниками житомирських волейболістів були ВСК «МХП-Вінниця», ВК «Локомотив-ХДВУФК» м. Харків та ВК «Новатор» м. Хмельницький. За результатами трьох ігор ВК «Житичі» став переможцем і пройшов у наступний раунд змагань.

Також 3-4 листопада у м. Полтаві відбулися матчі другого туру Вищої ліги Чемпіонату України з волейболу серед жінок.

Житомирщину представляли дівчата з ВК «Полісся», які вибороли перемогу у місцевих команд ВК «Полтавчанка» та СК «Полтава-СДЮСШОР № 2» з рахунком 3:0. Тим самим житомирські волейболістки забезпечили вихід у наступний етап.

З перемогами команди привітав голова обласної ради Володимр Ширма: «Обидві наші команди - ВК«Житичі» та ВК «Полiсся» - показали відмінній результат, отримавши перемоги, чим забезпечили собі вихід у вісімку кращих команд України! Житомирський волейбол показує гарний результат! Вже 8 листопада відбудеться жеребкування наступного етапу ігор – і у чоловіків, і у дівчат». 

01aaaaaavol1

01aaaaaavol2

01aaaaaavol3

01aaaaaavol4

01aaaaaavol5

01aaaaaavol6

01aaaaaavol7

01aaaaaavol8

01aaaaaavol9

01aaaaaavol10

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2