Володимир Ширма поспілкувався з «олімпійцями» з усієї України

00aaaaaaaaabubkas6В ході робочого візиту у Житомир Президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки 30 травня відбулося засідання семінару-наради  за участі керівників усіх регіональних відділень НОК.

Про розвиток спортивної галузі в області учасникам засідання розповіли голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Лагута.

Серед досягнень Володимир Ширма назвав відкриття спортивного відділення у ліцеї для обдарованих дітей та КП «Волейбольний клуб», вихід комунальних волейбольних команд «Житичі» та «Полісся» у Суперлігу України.

«На спортивну галузь щороку при плануванні обласного бюджету ми збільшуємо видатки, намагаємось підтримувати всі гарні ініціативи. Не так давно своїм рішення депутати підтримали створення комунального закладу позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві «Старт»», - зазначив голова обласної ради.

Окремо Володимир Ширма закцентував увагу присутніх на започаткуванні у минулому році нового обласного щорічного конкурсу  «Краща спортивна громада Житомирщини».

Також під час засідання були  детально обговорені питання  розвитку олімпійського руху в Україні, проблеми та шляхи їх вирішення, взаємодію НОК України з регіональними відділеннями у поточному році, плани та перспективи роботи на наступний рік.

Зазначимо, що Всеукраїнська семінар-нарада є традиційним щорічним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних олімпійських програм.

00aaaaaaaaabubkas1

00aaaaaaaaabubkas2

00aaaaaaaaabubkas3

00aaaaaaaaabubkas4

00aaaaaaaaabubkas5

00aaaaaaaaabubkas7

00aaaaaaaaabubkas8

00aaaaaaaaabubkas9

00aaaaaaaaabubkas10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2