Триває реконструкція обласного онкологічного диспансеру

00aaaaaaaaaonkorek3Голова обласної ради Володимир Ширма вкотре відвідав реконструкцію стратегічного медичного об’єкту Житомирщини – обласного онкологічного диспансеру.

Станом на 11 червня основні зовнішні роботи вже виконано, будівельники закінчують утеплювати фасади, завершили двоповерхову добудову та її покрівлю. Наразі підрядна організація працює над внутрішнім оздобленням, монтажем електромереж, вентиляції.

Згідно з проектом завдяки добудові буде розширено поліклінічне відділення та денний стаціонар, створено операційно-амбулаторне, ендоскопічне та хіміотерапевтичне відділення. Раніше ці відділення були розташовані у пристосованих кабінетах.

В ході спілкування з виконавцями будівельних та проектних робіт, керівництвом онкодиспансеру Володимир Ширма наголосив, що допоки не буде виконано певний обсяг робіт, не дивлячись на літній сезон відпусток, ніхто не має морального права розслаблятись.

Нагадаємо, що на 23 сесії обласної ради, яка відбулась 23 травня, депутати виділили  майже 1 млн. грн  на обласний онкологічний диспансер для проектно-кошторисної документації під лінійний прискорювач та КТ і капітальний ремонт окремих приміщень закладу.

00aaaaaaaaaonkorek1

00aaaaaaaaaonkorek2

00aaaaaaaaaonkorek4

00aaaaaaaaaonkorek5

00aaaaaaaaaonkorek6

00aaaaaaaaaonkorek7

00aaaaaaaaaonkorek8

00aaaaaaaaaonkorek10

00aaaaaaaaaonkorek9

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2