Житомир відзначатиме День Конституції України

00aaaaaaadenkonstУ Житомирі, як по усій області та країні, 28 червня відбудеться низка святкових заходів з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

Основний закон держави України був ухвалений після багатомісячних дебатів у ніч з 27 на 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Процес ухвалення Закону згодом став називатись «конституційна ніч». Конституція України набрала чинності з дня її прийняття. На згадку про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято — День Конституції України.

План заходів на 28 червня.

10.00-11.30 год. – патріотична хода «Твоя громадянська свідомість» з покладанням квітів до пам’ятних знаків: по вул. В. Бердичівська (пам’ятник Т. Г. Шевченку) –  майдан ім. С. П. Корольова – майдан Соборний – вул. Перемоги;

З 12.00 год. на вулиці Михайлівській розгорнуться містечко майстрів народної творчості та тематичні локації; розпочне роботу читацьке містечко «Я – громадянин!»; відбудуться різноманітні майстер-класи з державною символікою, аквагрим, бесіди, пазли «Конституція – суспільний фундамент», інтерактивне спілкування; працюватиме інформаційна локація «Конституція України на захисті прав дитини», що включає показ правових мультиків, роздаткового матеріалу для дітей – лабіринти і розмальовки для найменших.

З 18.00 по 21.00 год. на головній сцені вул. Михайлівської виступатимуть творчі колективи та музичні гурти області.

Запрошуємо долучитися до відзначення 23-ї річниці прийняття головного закону держави – Конституції України!

00aaaaaaadenkonst1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2