Поліцейські Житомирщини підбили підсумки роботи за минулий рік

01У Головному управлінні Національної поліцій України в Житомирській області 22 січня під час засідання колегії правоохоронці підбили підсумки роботи за минулий рік. Участь у роботі колегії взяли голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Основні результати роботи поліцейських у 2019 року у вступному слові окреслив головний правоохоронець області Сергій Крупєй.

«Якщо порівнювати з 2018 роком, то по результатах діяльності за минулий рік зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень майже на 12%, а саме 12 тис. 143 порушення. Тоді як у 2018 році було зареєстровано 13 тис. 762  порушення. Упродовж минулого року слідчими області розслідувалось понад 51 тис. кримінальних проваджень. Є позитивні результати, але працівники поліції  повинні продовжувати посилювати свою роботу у протидії злочинності. Від цього залежить наскільки громадяни нам довірятимуть», - сказав у вступному слові начальник ГУНП в області.

Голова обласної ради Володимир Ширма, звертаючись до поліцейських, зазначив: «Приємним є той факт, що показники злочинності знижуються. Сподіваюсь, що це стане позитивною динамікою на наступні роки. На сьогодні Уряд поставив завдання - виведення з «тіні» видобуток корисних копалин, грального бізнесу, припинення незаконної вирубки лісів тощо. І це є абсолютно правильним, адже це наповнення бюджетів громад, області і держави в цілому. Якщо, для прикладу, брати віддалені райони нашої області, де багато кар’єрів, корисних копалин, то ці громади по наповненню своїх бюджетів втрачають величезні кошти. Тому всі ці питання мають бути у постійному полі зору правоохоронних органів», - звернувся до правоохоронців Володимир Ширма.

На засіданні колегії заслухано звіти по всіх напрямах роботи Головного управління  та правоохоронцям поставлено конкретні завдання на поточний рік.

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

04

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2