Інформація щодо ситуації з коронавірусом на Житомирщині станом на 28 березня: у Радомишлі ще один випадок COVID-19

45Станом на 9 годину 28 березня в області зареєстровано 5 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Один новий випадок зареєстрований у місті Радомишль.

Відтак по області маємо: 2 випадки у місті  Радомишль (1 летальний, 1 - зареєстрований 27.03.2020р.); 1 випадок в  м. Житомирі (зареєстрований 19.03.2020р.); по 1 випадку в Бердичівському та Малинському районах ( 2 випадки зареєстровані 26.03.2020р.).

Як повідомляє ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», за минулу добу досліджувався матеріал від 9-ти хворих . За результатами досліджень COVID-19 виявлено у однієї особи.

Усього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 з 29 січня по 9 годину 28 березня надійшов матеріал з підозрою на захворювання від 46 хворих (з 13 адмінтериторій): Радомишльський - 7, Ємільчинський - 2, Хорошівський - 3, Андрушівський - З, Бердичівский - 8, Новоград-Волинський-1, Народицький-2, Брусилівський -2, Коростенський- 1, м. Житомир – 14, Житомирський  - 1, Малинський – 1, Черняхівський – 1.

У 38 осіб - діагноз не підтверджено,а матеріали, які надійшли 27 березня  від двох хворих з Радомишльського району та з Житомира  - у роботі.

 ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» працює в умовах карантину та підвищеної готовності: створені мобільні групи, відбувається чергування фахівців в позаробочий час та у вихідні дні. Протиепідемічні заходи у вогнищах інфекції тривають.

Зазначимо, щоби вберегти себе та своїх рідних і близьких від захворювання на коронавірус, необхідно дотримуватись режиму самоізоляції та загальних правил гігієни.

Нагадаємо, що з 16 березня на території області протягом 30 діб діятимуть карантинні заходи, за порушення яких передбачена відповідальність.  А з 25 березня на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації та подовжено карантин до 24 квітня.

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2