Володимир Ширма провів нараду з керівниками комунальних медичних закладів щодо впровадження реформи

02Голова обласної ради Володимир Ширма  8 квітня провів нараду з керівниками обласних комунальних медичних закладів. Також участь у засіданні взяли заступник голови облдержадміністрації Наталія Остапченко та начальник управління охорони здоров’я Микола Суслик.

Питання, що обговорювалось  - аспекти входження медичних закладів у другу хвилю медичної реформи в умовах пандемії COVID-19.

Кожен керівник закладу: чи то обласної дитячої лікарні, чи то обласної психіатричної лікарні чи то обласного туберкульозного диспансеру,  – переймається за найбільш безболісний процес входження у реформу. Адже за кожним з них стоять працівники, а за працівниками – їхні родини.

Володимир Ширма зазначив, що обласна рада як підтримувала так і підтримуватиме свої медичні комунальні заклади:«Адже для депутатського корпусу обласної ради 7 скликання – медицина є пріоритетним напрямом».

Нагадаємо, що медична реформа, яка почалася у квітні 2018 року, спочатку торкнулася тільки первинної медичної допомоги (терапевти, сімейні лікарі, педіатри). З квітня  2020 року системні зміни розпочинаються  на рівні закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану (міські, районні лікарні) і високоспеціалізовану (обласні лікарні і центри) медичну допомогу.

З 1 квітня, відповідно до закону про державні фінансові гарантії медичного обслуговування, всі види медичних послуг оплачуватиме Національна служба здоров'я України. Пацієнт зможе вільно обирати лікаря і заклади, отримувати послугу, за яку платитиме Нацслужба здоров'я.

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Пресслужба обласної ради

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2