Посадові особи виконавчого апарату обласної ради відвідали об’єкт комунальної власності

1Працівниками виконавчого апарату обласної ради у складі керуючої справами Раїси Гули, заступника керуючого справами, начальника управління юридичної та кадрової роботи Ірини Савенко, начальника управління майном Володимира Казьмірика та радника голови, депутата обласної ради Олександра Чорноморця 29 травня було здійснено огляд  комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради.

Частина даного об’єкту, який знаходиться у Житомирі на вул. Перемоги, 10-А, згідно з технічним висновком є аварійною внаслідок демонтажу сусідньої будівлі ТОВ «ОЛДІ-Житомир».

У ході візиту на підприємство, посадовці оглянули ту частину споруди, яка визнана аварійною, поспілкувались з керівником КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Володимиром Хреновим на предмет перенесення структурних підрозділів, які знаходяться саме в аварійній частині,  в інше безпечне місце.

Наразі в обласній раді опрацьовується дане питання, а також розглядаються варіанти подальшої долі цих приміщень загальною площею близько 150 кв.м.

1

1

1

1

1

1

1

1

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2