В обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського встановили дезінфікуючі рамки

01В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського встановлено дезінфікуючі рамки. Це зроблено задля попередження розповсюдження вірусної інфекції та підвищення рівня інфекційної безпеки.

Як розповів генеральний директор комунального некомерційного підприємства Богдан Леськів, рамки встановлено на вході в консультативно-діагностичну поліклініку та в приймальне відділення стаціонару.

«Обладнання представлене рамкою, яка працює згідно з принципом туманостворення. Таким чином, прохід через рамку попереджує ймовірне потрапляння вірусів в медичні приміщення за рахунок повної обробки поверхонь одягу та взуття спиртовмісним антисептиком», - зазначив Богдан Леськів.

Туманоутворюючі рамки - вітчизняного виробництва, придбано за кошти медичного закладу. Вартість однієї дезінфекційної рамки становить майже 26 тис. грн. Дана рамка сертифікована для медичних закладів у відповідності до чинного законодавства.

«Робота рамки проста. Всередину заходить людина, натискає кнопку. При натисканні на кнопку відбувається розприскування дезінфікуючого розчину протягом декількох секунд. Щоби оприскування відбулось всюди, людини потрібно підняти руки і покрутитись», - розповів директор лікарні.

Пресслужба обласної ради

01

01

01

01

01

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2