Три постійні комісії обласної ради провели засідання в ході підготовки до чергової третьої сесії

1 komisiiНа засіданні третьої сесії обласної ради 26 січня депутати планують затвердити обласний бюджет на 2016 рік. Нині триває підготовка до сесії: питання, що вносяться на розгляд, опрацьовують у постійних комісіях.

20 січня протягом дня депутати працювали  під час засідань постійних комісій обласної ради: комісії з гуманітарних питань, комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села та комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу.

3 komisii

2 komisii

Зокрема,  розглянуто проект  рішення «Про обласний бюджет на 2016 рік». Як зазначила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ганна Ємченко: «Обсяг обласного бюджету становить 4 млрд 728,4 млн грн., у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету - 4 млрд 603,8 млн. грн., спеціального фонду обласного бюджету – 124, 6 млн. грн». Також Ганна Ємченко наголосила, що цьогоріч на місцеві бюджети покладено велике навантаження, держава передала на фінансування всі професійно-технічні навчальні заклади, пільгові перевезення всіх соціальних категорій населення теж державою не забезпечуються.

4 komisii

В ході своєї роботи постійна комісія обласної ради з гуманітарних питань розглянула і низку кадрових питань -  щодо заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури. Так, комісія рекомендує призначення претендентів на такі посади:

  1. Віталія Єремєєва на посаду директора Житомирського обласного літературного музею;
  2. Ярослава Хитрого на посаду директора Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука;
  3. Володимира Пилипчука на посаду директора обласного культурно-інформаційного центру.

    5 komisii

В роботі постійних комісій брали участь перший заступник та заступник голови обласної ради Володимир Ширма та Наталія Рибак.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2