Міністерство охорони здоров’я України надало відповідь на звернення депутатів обласної ради щодо фінансування районних лікарень

medМіністерство охорони здоров’я України надіслало відповідь на звернення депутатів обласної ради до голови Верховної Ради України щодо фінансування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

У зверненні, прийнятому на третій сесії обласної ради, депутати зазначали, що у проекті Закону України «Про внесення змін до  Бюджетного кодексу України» передбачено, що видатки на вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу (центральні районні та центральні міські лікарні) здійснюватимуться з обласного бюджету.

Депутати наголошували, що такі зміни в умовах недостатнього фінансування медичної галузі призведуть до знищення у районах лікарень та медицини у цілому.

У свою чергу у листі Міністерства охорони здоров’я України зазначається, що у Законі України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» не враховано необхідність внесення змін до Бюджетного кодексу щодо впорядкування міжбюджетних відносин у сфері охорони здоров’я. Зокрема, щодо передачі закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги на фінансування з обласного бюджету.

2

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2