Володимир Ширма зустрівся з Послом Республіки Туркменістан в Україні

posol1Сьогодні, 27 квітня, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма разом із головою облдержадміністрації Сергієм Машковським провели офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туркменістан в Україні паном Нурберди Аманмурадовим.

Посол Республіки Туркменістан відвідав Житомирську область з робочою поїздкою, мета якої налагодження співпраці в освітній галузі.

«Є давні традиції, що в наших вищих навчальних закладах, особливо у Житомирському державному університеті ім. І. Франка, навчалися студенти з інших країн. І це добре, що сьогодні така співпраця продовжується. Дуже приємно, що уряд Республіки Туркменістан шукає саме на Житомирщині заклади, де їхні студенти змогли б здобути якісну освіту. І житомирські навчальні заклади готові їх прийняти і поділитися своїми знаннями», - сказав Володимир Ширма під час зустрічі.

Керівництво ради та області провело конструктивну розмову з паном Нурберди Аманмурадовим, обговоривши питання співробітництва двох країн.

У зустрічі також взяли участь в.о. ректора Житомирського державного технологічного університету Віктор Євдокимов, завідувач кафедри ЖДТУ Ата Овезгельдиєв та директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.

posol2

posol1

posol3

posol4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2