Анжеліка Лабунська: неприйняття закону № 4316 - це зневага до людей праці, пенсіонерів та інвалідів

labunska 857 395 4 wЯк стверджують експерти, Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» затверджені у середньому на 2016 рік розміри прожиткових мінімумів, мінімальної зарплати та мінімальної пенсії у занижених розмірах, які складуть лише 47,5-51,8 відсотка до розмірів за методологією 2000 року. Крім того, даним законом зменшено суми індексації пенсій, стипендій, державної допомоги дітям-інвалідам та дітям-сиротам, необґрунтовано продовжено оподаткування пенсій та зменшено видатки на медикаменти, науково-дослідні роботи, реабілітацію інвалідів,  розміри пенсій для працюючих пенсіонерів тощо.

 Саме встановлення соціальної справедливості та покращення життя людей мав на меті проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» № 4316. Але під час голосування за проект закону лише 163 народних обранця підтримали законопроект. Таким чином закон прийнятий не був.

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська критично висловилась з такої поведінки депутатів Верховної Ради під час голосування за проект закону № 4316.

«Неприйняття закону № 4316, це зневага народних депутатів до людей праці, пенсіонерів та інвалідів. Коли нардепи підвищують зарплати собі та своїм помічникам, то голосів для прийняття законів вистачає. Коли справа доходить до нагальних потреб людей і підвищення соціальних стандартів малозабезпечених українців, нардепи показують свою неспроможність і нехтування інтересами громади України », - вважає Анжеліка Лабунська.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2