У Хорошеві відзначили День захисника України

hor8У селищі Хорошів 13 жовтня вшановували національні традиції українського козацтва та згадували тих, хто боронить рідну землю. З нагоди Дня захисника України відбулося свято «Величне ім’я – України захисник», з яким привітав усіх голова обласної ради Володимир Ширма.

Розпочалося святкування  покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим під час антитерористичної операції, ушанувавши їхню пам'ять хвилиною мовчання.

Голова обласної ради Володимир Ширма, вітаючи зі святом, сказав: «Ми горді нашими захисниками, ми горді нашими волонтерами, ми горді, що ми українці, які виховані на славному прикладі мужніх воїнів – козаків, які боронили свою землю та ладні  були життя віддати за рідну Батьківщину».

Грамотами обласної ради були нагороджені учасники антитерористичної операції на сході Україні, а Подяку голови обласної ради отримав радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко.

Згадали своїх побратимів, які поклали життя за незалежність нашої держави і які сьогодні боронять її кордони, командири 95-ї, 30-ї та 26-ї військових бригад.

На завершення святкового заходу відбулася презентація книги Анатолія Пантуса «Україна понад усе», за участі військового духового оркестру 26-ї артилерійської бригади та аматорських колективів районного будинку культури.

Також в рамках відзначення свята в Хорошівській гімназії проходив спортивний турнір серед школярів Хорошівського району на кубок Міністра оборони України.

Участь у святі також взяли народний депутат України Павло Дзюблик, депутати Житомирської обласної ради Володимир Ковальчук, Руслан Павлюк та  Олександр Яковчук.

hor5
hor7

hor6

hor10

hor9

hor1

hor2

hor3

hor4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2