Депутати розпочали працювати у постійних комісіях

kreg4Постійні комісії обласної ради, у ході підготовки до чергової сесії, розпочали свою роботу. Сьогодні, 25 жовтня, депутати працювали у постійній комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності. На засіданні комісії, у роботі якої взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, розглянуто майже 20 питань.

У ході засідання голова обласної ради Володимир Ширма вручив відзнаки двом депутатам обласної ради з нагоди дня юриста. Грамотами та цінними подарунками відзначено Сидора Кізіна та Олега Пасічника.

Одним із перших питань депутати розглянули внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік. Зокрема, до обласного бюджету з інших місцевих бюджетів надійшла субвенція на суму понад 6, 3 млн. грн. З них більше 1,2 млн. грн. буде спрямовано в рамках співфінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. За ці кошти будуть проведені ремонтні роботи у 7-ми соціальних закладах області. Понад 4,7 млн. грн. цієї субвенції буде використано для централізованої закупівлі шкільних автобусів, а решта субвенції на суму понад 340 тис. грн. буде спрямована на медичну сферу.

У зв’язку зі зміною керівництва обласної ради, на постійній комісії затвердили новий склад президії та погодили внесення змін до рішення обласної ради «Про обрання складу постійних комісій», згідно з якими зі складу комісій виводяться перший заступник та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко і Максим Вілівчук.

Серед іншого депутати розглянули інформацію про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на п’ятій сесії. Зокрема, депутатами було внесено один депутатський запит управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації щодо здійснення перевірок місць із випалювання деревного вугілля на території Лугинського району. Як поінформували депутатів, впродовж поточного року жоден суб’єкт господарювання з даного виду діяльності у Лугинському районі не отримав від управління дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, а минулого року такі дозволи надано лише трьом суб’єктам. Враховуючи надходження повідомлень про здійснення незаконної підприємницької діяльності із випалювання вугілля, даний депутатський запит направлено на розгляд державній екологічній інспекції в області.

Окрім цього депутати рекомендували внести на розгляд сесії обласної ради проект рішення про перейменування населеного пункту Яструбеньківської сільської ради Брусилівського району із села Дібрівка на село Дубрівка.

Також на засіданні постійної комісії депутати опрацювали низку звернень та інформацій.

Головував на засіданні депутат обласної ради Сидор Кізін.

kreg8

kreg6

kreg7

kreg9

kreg10

kreg2

kreg1

kreg4

kreg3

kreg5

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2