У Житомирі проходять навчання секретарів сільських та селищних рад

kurs1Цього тижня у Житомирі у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходять заняття за професійною програмою для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад. В умовах реформ, що відбуваються у країні, зокрема, процес децентралізації, тема навчання є актуальною: «Основні напрями Концепції реформування місцевого самоврядування. Децентралізація влади як запорука майбутнього держави».

Відкрив заняття перший заступник голови обласної ради  Сергій Крамаренко, який у вступному слові сказав: «Важливо дозволити людям у громадах самостійно приймати рішення, зокрема, ремонтувати школу або встановлювати нові вікна у ФАПі,  чи купувати новий кардіограф. І реформа децентралізації, крім передачі окремих функцій громаді таких як фінансування освіти та медицини, надасть можливість оцінити усю відповідальність посадових осіб місцевого самоврядування перед громадою».

Сергій Крамаренко запевнив секретарів сільських та селищних ради, що обласна ради усіляко сприятиме процесу децентралізації, адже це перспективний шлях розвитку нашої області та країни в цілому.

kurs1

kurs2

kurs3

kurs4

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2