Голова обласної ради провів засідання робочої групи з оренди майна

ormayno6Голова обласної ради Володимир Ширма 31 жовтня провів засідання оновленої робочої групи з питань використання майна, у якому взяли участь перший заступник та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

Варто зазначити, що у зв’язку зі зміною керівництва обласної ради затверджено новий склад робочої групи. Відтепер очолює групу Володимир Ширма, заступником голови робочої групи призначено Максима Вілівчука, зі складу виведено Сергія Крамаренка.

Робоча група опрацювала більше 60 питань, що стосуються оренди майна комунальної власності.

Серед питань, що були розглянуті, питання передачі в оренду нерухомого майна на позаконкурсній основі та переукладання договорів оренди; продовження договорів оренди нерухомого майна; перегляд умов договорів оренди тощо.

Також робоча група проголосувала за замовлення звітів про експертну оцінку та рецензування майже 7-ми об’єктів нерухомого майна, після чого буде розміщено у засобах масової інформації та на веб-сайті обласної ради оголошення про намір передати вказане майно в оренду і внесено дане питання на чергове засідання робочої групи.

ormayno1

ormayno2

ormayno3

ormayno4

ormayno5

ormayno6

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2