У двох громадах Коростенщини встановлено сучасне вуличне освітлення

proon6У рамках реалізації ІІІ фази спільного Проекту Європейського Союзу та програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у двох громадах Коростенського району встановили сучасне вуличне освітлення.

Зокрема, у селі Хотинівка актив громади, після проведення опитування селян, підготував заявку на отримання гранту «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення». На будівництво мережі з використанням відновлювальних джерел енергії (енергії сонця) профінансовано понад 310 тис грн, з яких 222 тис грн – це кошти ЄС/ПРООН, понад 17 тис грн надала громада, ще майже 80 тис грн виділено з обласного бюджету. За ці кошти було встановлено 14 світильників на сонячних батареях.

Аналогічний проект реалізовано у селі Веселівка, де проведено реконструкцію мережі вуличного освітлення. У селі встановлено 40 світлодіодних світильників. Загальна вартість проекту – майже 350 тис грн, з яких більше 140 тис грн виділила громада та сільська рада.

Урочисте відкриття обох об’єктів відбулося 16 листопада за участі керівників району та начальника управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм виконавчого апарату обласної ради.

Реалізація цих проектів дозволить підвищити рівень комфорту та безпеки населення сіл, а також зменшити бюджетні витрати на електроенергію.

proon1

proon2

proon3

proon4

proon5

proon6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2